Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eprubete sterile pentru urina, 10 ml tip Urine Monovette

Număr anunț
DA22398316
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380 RON
Valoare atribuită
380 RON
Data publicării
13.02.2019 12:12
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380 RON

din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.