Ofertă acceptată Cumpărare directă

PENSULA 1X6,00 SACI MENAJ 240L 8X22,00 LOPATA 1X38,00 TRAFALET 2X26,00 PENSULA 2X10,00 DILUANT 2X9,0

Număr anunț
DA22398089
Autoritate contractantă
Comuna Tilișca (CUI 4306933)
Furnizor / câștigător
TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,11 RON
Valoare atribuită
294,11 RON
Data publicării
13.02.2019 11:58
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,11 RON

din 294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.