Ofertă refuzată Cumpărare directă

Articole sportive

Număr anunț
DA21862408
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,, ALEXANDRU IOAN CUZA" , SAT POTIGRAFU COMUNA GORGOTA (CUI 29075559)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.823,21 RON
Valoare finală
2.823,21 RON
Data publicării
26.11.2018 15:20
Data finalizării
28.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.