Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masti cu elastic cu 3 pliuri - ELASTIC
- Număr anunț
- DA22397430
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 11:28
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100 RON
din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro