Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet ADV1060168
- Număr anunț
- DA22397083
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.571,13 RON
- Valoare atribuită
- 3.571,13 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 11:12
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.571,13 RON
din 3.571,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro