Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitii bunuri

Număr anunț
DA21880179
Autoritate contractantă
COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
Furnizor / câștigător
MAI NET SRL (CUI RO14116685)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719,33 RON
Valoare atribuită
1.719,33 RON
Data publicării
27.11.2018 16:03
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,33 RON

din 1.719,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.