Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract furnizare produse: MATERIALE MOBILIER

Număr anunț
DA22394977
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,63 RON
Valoare atribuită
754,63 RON
Data publicării
13.02.2019 09:22
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,63 RON

din 754,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.