Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner Brother LC3619XLM 1500 pagini (Magenta)
- Număr anunț
- DA21464883
- Autoritate contractantă
- ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.378,10 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:11
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.378,10 RON
din 1.378,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro