Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Multifunctional Xerox WorkCentre 3225, Fax, A4, 28 ppm, Duplex imprimare, Retea, Wireless, ADF, Cab
- Număr anunț
- DA21461448
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI RO35150329)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,43 RON
- Valoare finală
- 671,43 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:49
- Data finalizării
- 16.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.