Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier sali de curs

Număr anunț
DA21881032
Autoritate contractantă
CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES (CUI 4266693)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.488 RON
Valoare atribuită
34.488 RON
Data publicării
27.11.2018 18:05
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 18:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.488 RON

din 34.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.