Ofertă acceptată Cumpărare directă

halate, botosi, manusi

Număr anunț
DA22392020
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
12.02.2019 14:33
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.