Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISTRUGATOR DOCUMENTE HSM Securio C16, 15-17 coli, fasie 5,8mm, nivel securitate 2
- Număr anunț
- DA21874746
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,65 RON
- Valoare atribuită
- 886,65 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:22
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
886,65 RON
din 886,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro