Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DC PACHET AFERENT ANUNT ADV1050304
- Număr anunț
- DA21865601
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.925,82 RON
- Valoare atribuită
- 3.925,82 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:53
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.925,82 RON
din 3.925,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro