Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse electrocasnice

Număr anunț
DA21873753
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
Furnizor / câștigător
ZEPOTECH SRL (CUI 18337522)
Cod CPV
39711000-9 · Aparate electrice de uz casnic pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.700 RON
Valoare atribuită
4.700 RON
Data publicării
27.11.2018 12:53
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.700 RON

din 4.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.