Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap cu scule profesional echipat complet cu 6 sertare 177 piese Yato 958X766X465 mm YT-55300

Număr anunț
DA22546257
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.176,48 RON
Valoare atribuită
3.176,48 RON
Data publicării
06.03.2019 13:00
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
07.03.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.176,48 RON

din 3.176,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.