Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,8% sub estimat
CARTUS CRG 719
- Număr anunț
- DA21479954
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736 RON
- Valoare atribuită
- 575,20 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 10:52
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575,20 RON
din 736 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 160,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.