Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS JUST YELLOW CE285A

Număr anunț
DA21479677
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI RO16365631)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960 RON
Valoare finală
1.060 RON
Data publicării
16.10.2018 10:42
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.