Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner HP CF280x negru compatibil HP LaserJet Pro 400 M401,M425 6900 pagini

Număr anunț
DA21474869
Autoritate contractantă
ECOPIATA S.A. IASI (CUI RO27272228)
Furnizor / câștigător
SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222 RON
Valoare atribuită
222 RON
Data publicării
15.10.2018 15:34
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222 RON

din 222 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.