Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA22392005
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441,10 RON
Valoare finală
441,10 RON
Data publicării
12.02.2019 14:32
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.