Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT COMANDA ELECTRICA INCALZIRE AUXILIARA SI REPARAT CABLAJ ELECTRIC VW T4

Număr anunț
DA22391021
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
Furnizor / câștigător
INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
651,33 RON
Valoare atribuită
651,33 RON
Data publicării
12.02.2019 13:46
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

651,33 RON

din 651,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.