Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablare structurata retea clasificata
- Număr anunț
- DA21888921
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI RO32387569)
- Cod CPV
- 32410000-0 · Retea locala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.082 RON
- Valoare atribuită
- 20.082 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 12:44
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.082 RON
din 20.082 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro