Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUBLICATII TEHNICE
- Număr anunț
- DA22396155
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,42 RON
- Valoare atribuită
- 286,42 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:25
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,42 RON
din 286,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro