- Număr anunț
- DA21887249
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI RO17181335)
- Furnizor / câștigător
- TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,04 RON
- Valoare atribuită
- 105,04 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:58
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,04 RON
din 105,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro