Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii (Rev.2)

Număr anunț
DA21887154
Autoritate contractantă
Colegiul de Muzica ''Sigismund Toduta'' (CUI 4485790)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.628,37 RON
Valoare atribuită
2.628,37 RON
Data publicării
28.11.2018 11:56
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.628,37 RON

din 2.628,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.