Ofertă acceptată Cumpărare directă

coama semicirculara UMBRELLA

Număr anunț
DA21887050
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
ROOFART SRL (CUI RO14216013)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.234,92 RON
Valoare atribuită
3.234,92 RON
Data publicării
28.11.2018 11:53
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.234,92 RON

din 3.234,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.