Ofertă acceptată Cumpărare directă

element fixare suruburi 48*35 SCANDIC

Număr anunț
DA21886769
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
ROOFART SRL (CUI RO14216013)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589 RON
Valoare atribuită
589 RON
Data publicării
28.11.2018 11:45
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589 RON

din 589 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.