Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVOAR CU PIEDESTAL,SET FIXARE LAVOAR,TEU PEXAL 16MM, ROBINET COLTAR 1/2, BATERIE LAVOAR....

Număr anunț
DA21884668
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44411300-7 · Lavoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,30 RON
Valoare atribuită
215,30 RON
Data publicării
28.11.2018 10:51
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,30 RON

din 215,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.