Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releveu constructie pentru autorizare PSI

Număr anunț
DA22549888
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULIS (CUI 29015905)
Furnizor / câștigător
M & P ARCHITECTS SRL (CUI 17383741)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.003,75 RON
Valoare atribuită
8.003,75 RON
Data publicării
06.03.2019 15:59
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.003,75 RON

din 8.003,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.