Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA21475947
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT TARICENI COMUNA SIRNA (CUI 29055446)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625,33 RON
Valoare atribuită
1.625,33 RON
Data publicării
15.10.2018 19:01
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625,33 RON

din 1.625,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.