Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de asistență în birou - Secretariat
- Număr anunț
- DA22539186
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- NOVAC REMUS GHIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37042242)
- Cod CPV
- 79500000-9 · Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.680 RON
- Valoare finală
- 3.680 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 15:45
- Data finalizării
- 07.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.