Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale de constructii pentru Cabana Ungurei, OS Blaj, DS Alba

Număr anunț
DA21838509
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
APIS COM SRL (CUI RO2763912)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.760 RON
Valoare finală
4.760 RON
Data publicării
23.11.2018 10:23
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.