Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Implementare proiect ”Rețea de canalizare în sat Valea Crișului”
- Număr anunț
- DA22364277
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Crisului Jud Covasna (CUI 4202207)
- Furnizor / câștigător
- VITOS HAJNAL (CUI 39544555)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.000 RON
- Valoare finală
- 88.000 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 13:39
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.