Ofertă refuzată Cumpărare directă

Etichete de siguranta pentru seringi cu medicamente specifice sectiilor ATI, etc - 400 bucati/ rola

Număr anunț
DA40503853
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.944 RON
Valoare finală
21.944 RON
Data publicării
28.05.2026 10:49
Termen limită
07.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.