Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bujie aprindere motor termic - DENSO -
- Număr anunț
- DA40535568
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
- Cod CPV
- 31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36 RON
- Valoare atribuită
- 36 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 08:45
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36 RON
din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro