Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD-R SONY 700MB 52X BULK

Număr anunț
DA21477664
Autoritate contractantă
COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI RO16902395)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,37 RON
Valoare atribuită
104,37 RON
Data publicării
16.10.2018 09:26
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,37 RON

din 104,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.