Ofertă refuzată Cumpărare directă

Suport videoproiector

Număr anunț
DA21460633
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS (CUI 32579777)
Furnizor / câștigător
CDI ELEHID S.R.L. (CUI 39492723)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.740,62 RON
Valoare finală
4.740,62 RON
Data publicării
12.10.2018 13:11
Data finalizării
16.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.