Ofertă acceptată
Cumpărare directă
unitate de stocare cu hdd
- Număr anunț
- DA21456019
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
- Furnizor / câștigător
- DOT TEHNIC SRL (CUI RO27002429)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.804 RON
- Valoare atribuită
- 1.804 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:17
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.804 RON
din 1.804 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro