Ofertă refuzată Cumpărare directă

Desktop HP ProDesk 400 G4 1JJ77EA Intel Core i7-7700 RAM 8GB HDD 1TB Windows 10 Pro, Monitor 24"

Număr anunț
DA21447857
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.365 RON
Valoare finală
10.365 RON
Data publicării
11.10.2018 12:25
Data finalizării
16.10.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.