Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC ECONOMIC 36W

Număr anunț
DA21481251
Autoritate contractantă
Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
Furnizor / câștigător
ADIELA SUPER COMPROD SRL (CUI 6302652)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.539 RON
Valoare atribuită
4.539 RON
Data publicării
16.10.2018 11:40
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.539 RON

din 4.539 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.