Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS Njoy Horus 1500 Plus 1500 VA 900 W

Număr anunț
DA21470415
Autoritate contractantă
ORASUL TANDAREI (CUI 4364888)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.323,75 RON
Valoare atribuită
1.386 RON
Data publicării
15.10.2018 13:01
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386 RON

din 1.323,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.