Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLARE STRUCTURATA RETEA PC
- Număr anunț
- DA21484580
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
- Cod CPV
- 50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,29 RON
- Valoare atribuită
- 189,29 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 13:41
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,29 RON
din 189,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro