Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet linii celulare
- Număr anunț
- DA21481097
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.990 RON
- Valoare atribuită
- 4.990 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 11:34
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.990 RON
din 4.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro