Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Contract furnizare benzina fara plumb pe baza de carduri

Număr anunț
SCN1041408
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332.773,11 RON
Valoare atribuită
298.980 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
10.04.2019 16:23
Anunț de atribuire
SCNA1017435
Termen limită
22.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045501

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

298.980 RON

din 332.773,11 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 33.793,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.