Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE CAPETE DE BARA SI CUPLE RAPIDE BULDO JCB
- Număr anunț
- DA21475421
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.252,72 RON
- Valoare atribuită
- 5.252,72 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 16:07
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.252,72 RON
din 5.252,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro