Ofertă refuzată Cumpărare directă

adapost pentru persoane

Număr anunț
DA21448129
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
FASHION PHONES SRL (CUI 35824781)
Cod CPV
44212321-5 · Adaposturi pentru statiile de autobuz (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare finală
7.500 RON
Data publicării
11.10.2018 12:35
Data finalizării
16.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.