Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

"REABILITARE CORP CANTINĂ, ÎMPREJMUIRE PARȚIALĂ, AMENAJĂRI INCINTĂ - PARCĂRI AUTO, ALEI, TEREN SPORT, ILUMINAT EXTERIOR AMBIENTAL, SPAȚII VERZI LA LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN IANCULESCU, COMUNA CÂRCEA, SAT CÂRCEA, STR. AEROPORTULUI, NR.118, JUDEȚUL DOLJ"

Număr anunț
SCN1041395
Autoritate contractantă
COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
Furnizor / câștigător
RECON SA (CUI 5650870)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.268.806,27 RON
Valoare atribuită
5.027.029,83 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
10.04.2019 13:43
Anunț de atribuire
SCNA1021319
Termen limită
25.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045231

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RECON SA CUI RO 5650870
Subcontractanți 1
DIVERSINST SRL CUI 3730476
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CONS MID CUI RO215493
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

5.027.029,83 RON

din 5.268.806,27 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 241.776,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.