Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Elaborarea documentatiei tehnico - economice faza - Expertiza tehnica pentru: Reabilitare pod pe DJ 591C: DN 6 Sacalaz, km. 3+810
- Număr anunț
- SCN1041393
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC VISION S.R.L. (CUI 38756860)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2019 12:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1018084
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045387
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Formulare-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- draft de contract.pdf
- FisaDate_DF1045387.pdf
- Instructiuni catre ofertanti-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Valoare atribuită
26.000 RON
din 30.000 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.