Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat

Produse lactate

Număr anunț
SCN1041390
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI 3286722)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353.620,20 RON
Valoare atribuită
334.330,44 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
10.04.2019 11:25
Anunț de atribuire
SCNA1018864
Termen limită
22.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045385

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175

Valoare atribuită

334.330,44 RON

din 353.620,20 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 19.289,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.