Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARACETAMOL TERAPIA 500 mg X 20 cpr (PARACETAMOLUM)
- Număr anunț
- DA21471720
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,80 RON
- Valoare atribuită
- 142,80 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:43
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 07:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,80 RON
din 142,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro