Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROFIL LEMN 40X40X2000

Număr anunț
DA21476122
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV (CUI 29368664)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,71 RON
Valoare atribuită
127,71 RON
Data publicării
15.10.2018 22:49
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 21:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,71 RON

din 127,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.